30 Dezember 2013

Post na zakończenie roku:)

Dzisiaj post podsumowujący rok 2013.
Wszystkie horoskopy na 2013 wskazywały na rok wielkich zmian i nowości... Taki też się okazał... Przyniósł sporo nowości, wywrócił moje dotychczasowe życie do góry nogami i uczynił...szczęśliwszą, spokojniejszą i bardziej ufną w to, co nowe!
Stabilizację domowego ogniska dała nam zmiana pracy mojego męża, to natomiast wpłynęło diametralnie na nasze plany na nowy rok 2013...Tak narodził się pomysł....EMIGRACJI. Nieee, nie zarobkowej, emigracji całkowitej, z biletem w jedną stronę...Na lepszą stronę życia:)))
Chęć pozamykania wszystkich spraw w PL i intensywna nauka języka to noworoczne postanowienia 2013 roku:) Oczywiście...jak co roku, życzyłam sobie także numer mniejszej kiecki na kolejną imprezę sylwestrową i miliona na koncie:P Nie wyszło:P Za to udało się spełnić kilka innych noworocznych życzeń:) Wakacje na Lazurowym Wybrzeżu, kilka wycieczek w nieznane;), uzyskanie kolejnego dyplomu...dzieci w miarę zdrowe, rozwinięcie scrapowych skrzydeł:) Wszystko zmierzało ku lepszemu...
Przełomowym okazał się sierpień, kiedy spakowaliśmy dorobek życia i wyemigrowaliśmy na południe Niemiec, na piękną Bawarię.
A tu..inny świat. Lepszy świat. Życzliwi i uśmiechnięci ludzie. Obcy, ale szczerzy i otwarci. Jak mnie ktoś pyta czy tęsknię? Nieeee, nie ma za czym. Tutaj jest moje miejsce na ziemi, tu jest moja rodzina:)
Mój własny, maluśki raj na ziemi.
Ten spokój i normalność dnia codziennego udzielił się mojej całej rodzinie. Bez pogoni za pieniędzmi, bez łączenia ledwo końca z końcem, za to z marzeniami, które się spełniają.
Nie było lekko:) Ale daliśmy radę! Pierwsze pół roku za nami i to jest zdecydowanie ta lepsza część roku 2013:) Wreszcie razem, wreszcie szczęśliwi:)
Scrapowe skrzydła rozwinięte, nie jestem chyba w stanie policzyć tego, co powstało w moim craftowym kąciku- exploding boxy, kartki, ramki, notesy...Na śluby, chrzciny, urodziny, gratulacyjne i dla zakochanych...Żałuję jedynie tego, że po tym jak wysypał się mój blog na WP, przepadła cześć mojej craftowej pracy. Mozolnie, ale skutecznie odbudowuję bloga i wróciłam do blogspota, tutaj własnie...Moje osobiste, noworoczne życzenia na 2014?

Zdrowie i spokój ducha, 
radości małe i duże, 
sięgnąć scrapowego nieba ;-)
3 podróże :-)

***
A dla Was Kochani- wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyślności na Nowy Rok!
Niechaj się Wam dobrze wiedzie!
***

Koczes

ps. Ach, zapomniałabym...oczywiście moje noworoczne postanowienie nr 1: za rok mniejszy rozmiar kiecki sylwestrowej;) heheh, buziaki!

1 Kommentar:

  1. Wszystkiego dobrego Kochana! niech Wam sie wiedzie szczęśliwie:)

    AntwortenLöschen

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza!